Poznaj nasz Team.

Dowiedź się czegoś o nas i naszych pracownikach

Nasza historia to standardowy scenariusz.
Dwóch młodych, chcących zawojować świat zapaleńców motoryzacji (Mateusz Popow i Przemysław Momot) postanowiło stworzyć coś, co na zawsze zwiąże ich z czterema kółkami. Chęć stworzenia czegoś unikatowego doprowadziła nas do tego, że staliśmy się leaderami w branży wrappingowej.

Początkowo zespół liczył tylko dwie osoby, z czasem marka stała się na tyle rozpoznawalna, a chęć skorzystania z naszych usług sprawiły, że nasz zespół szybko się pomnożył. Po 10 latach z odwagą możemy stwierdzić, że firma Wrapster to nie tylko leader wrappingu, jest to marka sama
w sobie rozpoznawalna, realizująca projekty dla wielu znanych w mediach osób, stawiająca na jakość usług, produktów, a przede wszystkim obsługi naszych klientów.

Pod koniec 2020 roku wprowadziliśmy również linię kosmetyków do pielęgnacji aut pod marką własną, które swoją jakością oraz designem wyróżniają nas wśród wielu na rynku.

W chwili obecnej Nasza Firma działa na wielu płaszczyznach: usługi z zakresu oklejania pojazdów, przyciemniania szyb samochodowych, zabezpieczania lakieru bezbarwnymi foliami ochronnymi PPF, detailingu, marką własną produktów m.in kosmetyków do pielęgnacji aut, szkolenia stacjonarne,
a także jedyna w Polsce platforma szkoleń online. Bądźcie pewni, że to jeszcze nie wszystko!

Mateusz Popow

CEO

Barbara Ciorach-Tworek

Manager

b.ciorach-tworek@wrapster.pl
sklep@wrapster.pl

Błażej Sulicki

Tinter

Paweł Nowak

Office Manager

Krzysztof Szymkiewicz

Warehouse Manager

Cezary Mioduszewski

Hall Manager

A jak wyglądały
nasze początki?

Sprawdźcie sami

Opinie.

Sprawdź co o nas mówią, nasi Klienci.