Ile kosztuje przyciemnienie szyb?

Ceny za przyciemnienie kompletu tylnych szyb zaczynają się od 450 zł. Cena zależy od konkretnego modelu auta i liczby szyb.

Jak montowana jest folia?

Folię profilujemy do kształtu szyby, następnie montujemy od wewnątrz.

Czy są różne odcienie folii?

Folie marki LLumar posiadają 7 stopni przyciemnienia do wyboru (od 5 do 85% przepuszczalności światła). Głównie stosujemy 5, 15, 35 i 50%.

Czy można przyciemniać szyby przednie?

Wedle polskiego prawa przepuszczalność światła bocznych przednich szyb powinna wynosić 70%, szyby czołowej 75%. Nakładając nawet najjaśniejszą folię na fabrycznie przyciemnione szyby, przekroczymy dozwoloną granicę. Przody więc tylko na odpowiedzialność i życzenie Klienta.

Ile czasu trwa przyciemnianie

Przyciemnienie zajmuje nam do około 4 godzin, a na wizytę należy umówić się wcześniej.

Czy szyby są demontowane?

Demontaż szyb w 95% przypadków nie jest konieczny. Zwykle, w przypadku większości aut nie trzeba również demontować tapicerki, tylko niektóre modele tego wymagają.

Czy można od razu opuszczać szyby po montażu?

Przez 7 dni po montażu należy wstrzymać się od opuszczania szyb i podgrzewania tylnej szyby. Po tygodniu, po odparowaniu i wyschnięciu wilgoci która znajduje się pod folią, można już normalnie opuszczać szyby i podgrzewać tylną.

Czy folie są atestowane?

Folie są przebadane przez Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie. Każdy Klient otrzymuje od nas Zaświadczenie o Instalacji Folii, na którym jest numer badań, poświadczający, że folie są zgodne z wymaganiami Regulaminu Homologacji. Ponadto nasze folie mają wypalony nr ABG i poświadczenie homologacji na teren Niemiec.

Ile wynosi gwarancja?

Każdy Klient otrzymuje gwarancję na folię i montaż (3-letnią w przypadku folii standardowych, dożywotnią przy foliach ceramicznych LATI).

Po co oklejać samochód?

Folia na auto daje nam zupełnie nowy wizualny efekt, ochraniając przy tym lakier przed czynnikami zewnętrznymi.

Jaki jest koszt oklejenia samochodu?

Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie, ponieważ na cenę ma wpływ sporo czynników. Taki przybliżony koszt samochodu osobowego typu sedan wynosi około 7 tys. zł netto

Jakimi foliami oklejacie?

Pracujemy na bardzo dobrych jakościowo materiałach – foliach marki 3M, Avery, KPMF, Oracal, Hexis. Dobrze dobrany materiał jest podstawą, która gwarantuje, że po oklejeniu auto będzie prezentowało się idealnie.

Jak przygotować auto?

Ubytki, rdza oraz zarysowania na lakierze muszą zostać usunięte przed aplikacją folii. Folia nie ukryje niedoskonałości i może słabo się trzymać na nierównej powierzchni karoserii.

Ile czasu trwa oklejanie?

Proces aplikacji folii na całym aucie zajmuje zwykle około 3-4 dni roboczych w przypadku samochodów osobowych. Znaczenie mają: wielkość auta, stopnień trudności i zakres prac.

Czy folie mogę zdemontować?

Folia jest demontowalna – w każdym momencie można wrócić do poprzedniego koloru auta.

Czy podczas demontażu folii może dojść do uszkodzenia lakieru?

Materiały i narzędzia, których używamy pozwalają demontować folię bez uszkodzenia lakieru. Do tego duże wyczucie oraz doświadczenie pozwalają na to, aby samochody po demontażu folii wracały do właścicieli w stanie nienaruszonym.

Czy otrzymam gwarancję?

Producent daje 3 lata gwarancji na folię, choć folia utrzymuje swój nienaganny wygląd spokojnie do około 7 lat. Do tego każdy Klient otrzymuje rok gwarancji na montaż.

Jak pielęgnować oklejony samochód?

Tak samo jak samochód bez folii. Folię uszkadza to samo co lakier, więc jak najrzadsze używanie środków chemicznych i myjni automatycznych jest wskazane, aby jak najdłużej cieszyć się idealnym wyglądem folii. Posiadamy również środki specjalnie stworzone do pielęgnacji oklejonego samochodu, które pomogą utrzymać folię w idealnej czystości i nie wpłyną na jej żywotność i wygląd.

Dlaczego warto zabezpieczyć auto folią PPF?

Jest to najlepsza na rynku ochrona lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi typu odpryski, przetarcia itp.

Ile czasu zajmuje oklejenia auta folią bezbarwną?

Czas aplikacji wynosi zazwyczaj do 4 dni dni. Przy zabezpieczeniu frontu auta wystarczy 2 dni.

Jaka jest żywotność folii?

Folia LLumar PPF Platinum II ma gwarancję 10 LAT.