Stylizacja auta – manicure dla Twojego samochodu. Podkreśl swój styl dzięki unikalnym wzorom!

image_50447361

Wyrazić siebie można na wiele sposobów. Niezależnie od metody, chodzi o pokazanie swojego indywidualnego stylu i preferencji. Stylizacja auta to jeden z takich sposobów, który można porównać na przykład do stylizacji… paznokci. To nowa i coraz popularniejsza odmiana car wrappingu, która pozwoli Ci cieszyć się naprawdę wyjątkowym samochodem. Dowiedz się więcej!

Co mówi o Tobie samochód?

Chyba każdy ma wyrobione opinie czy pewne uprzedzenia dotyczące właścicieli określonych marek czy modeli samochodów. Pewne skojarzenia mogą się też wiązać na przykład z typem nadwozia, gabarytami, pojemnością silnika itp. Wiele mówią również czystość samochodu, stan wnętrza i widoczne akcesoria, na które zdecydował się jego właściciel. Niektórzy spoglądają też na rejestrację, przekonani, że kierowcy z określonych regionów są lepsi lub gorsi. Jak zatem widać, samochód może powiedzie o Tobie wiele, choć nie na wszystko masz wpływ. Możesz jednak sam zadecydować, jak będzie wyglądać jego karoseria, a wybierając unikalny wzór, na pewno będziesz przyciągać spojrzenia na ulicy!

Stylizacja auta jak stylizacja paznokci

Statystycznie w wyrażaniu siebie poprzez wygląd przodują raczej kobiety. Staranny i dobrany do okazji ubiór, fryzura, makijaż, dodatki, a często także odpowiedni manicure. Naturalne paznokcie pomalowane jednokolorowym lakierem to już przeżytek. W ostatnich latach stylizacja paznokci weszła na wyższy poziom i stała się bardzo złożoną dziedziną kosmetyczną. Akryl, żel, hybryda, przedłużane paznokcie w wielu kształtach i kolorach oraz różnorodne zdobienia to elementy, które pomagają kobietom czuć się pewnie i eksponować swoją osobowość. To natomiast coś, co z powodzeniem można porównać do zaawansowanej stylizacji auta!

Stylizacja auta to dziedzina polegająca na tworzeniu na karoserii unikalnych wzorów za pomocą specjalnych folii. Jest to coraz popularniejsza dziedzina wrappingu. Po co używać folii, aby zmienić samochód z czerwonego na czarny czy z białego na żółty, jeśli można zaszaleć zdecydowanie bardziej? Indywidualna stylizacja samochodu sprawi, że będziesz rozpoznawalny na ulicy już z daleka i na pewno nie będziesz mieć problemów z odnalezieniem swojego samochodu na dużym publicznym parkingu.

Stylizacja samochodu – jak to się robi?

Stylizacja auta w indywidualny sposób jest możliwa dzięki wysokiej jakości foliom samochodowym, umiejętnościom specjalisty od wrappingu oraz wyobraźni. Istnieje możliwość wyboru lub stworzenia w zasadzie dowolnej grafiki, a następnie przeniesienia jej na nadwozie. Jako klient nie musisz sam sporządzać projektu, ani nawet dokładnie wiedzieć, czego oczekujesz. Stylizacja auta to bowiem cały proces, który rozpoczyna się od opracowania koncepcji idealnie dopasowanej do Ciebie. Każdy projekt jest unikalny i dostosowany do stylu oraz oczekiwań właściciela pojazdu. Może podkreślać sportowy, drapieżny charakter auta, albo być bardzo subtelny i kobiecy. Indywidualna stylizacja auta może też pełnić funkcje reklamy dla Twojej firmy – możliwości są praktycznie nieograniczone. Wzór może być zarówno prosty, jak i bardzo złożony.

Po stworzeniu projektu przychodzi czas na dobór folii i przeniesienie na nią wzoru. Następna część należy do aplikatora, którego zadaniem jest takie przyklejenie folii do karoserii, aby efekt odpowiadał przygotowanej wizualizacji i oczekiwaniom klienta. Poprawna aplikacja to również gwarancja trwałości stylizacji i jej nieskazitelnego wyglądu przez długie lata!

Stylizacja auta – dlaczego warto?

Dzięki indywidualnej stylizacji auta za pomocą car wrappingu Twój samochód może być prawdziwie Twój! To idealny wybór dla indywidualistów i osób, które lubią wyrażać siebie w każdy możliwy sposób. Niesie to jednak za sobą także inne korzyści. Dzięki inwestycji w stylizację samochodu:

  • ochronisz lakier samochodowy przed wieloma uszkodzeniami,
  • już nigdy nie pomylisz swojego auta z autem sąsiada i z łatwością odnajdziesz je na każdym parkingu,
  • możesz w kreatywny sposób zareklamować swoją firmę lub cokolwiek, co przychodzi Ci do głowy.

Warto również wiedzieć, że folię można w każdej chwili zdemontować bez uszkadzania lakieru, a jej trwałość to co najmniej 10 lat. Jesteś zdecydowany na manicure swojego samochodu? Zapraszamy do kontaktu!