WROCLAW | Polska
+48 500 600 410


Przedsiębiorco! Jak zwiększyć zasięg swojej reklamy? NIECH CIĘ ZOBACZĄ!

FOLIA WYLEWANA 3M - PEŁNY ZADRUK

Prowadząc firmę postaw na najbardziej EFEKTYWNĄ I EFEKTOWNĄ formę reklamy Twojego produktu lub usługi. Pełny zadruk na folii wylewanej 3M na aucie firmowym daje Ci nieograniczone możliwości zaprezentowania firmy. Dzięki takiej reklamie slogany i grafiki o nieograniczonej palecie barw, a nawet zdjęcia będą bardzo czytelne, a Twoja marka stanie się rozpoznawalna i widoczna. Każdy wydruk pokrywamy laminatem, co przedłuża jego żywotność i uodparnia na zarysowania.

Reklama ploterowa - tania, skuteczna i czytelna!

Reklama ploterowa na auta stosowana jest, kiedy treści, które chcemy umieścić na aucie są nieskomplikowane (napisy + proste logo, bez rozbudowanych kolorowych grafik i zdjęć). Co ważne, wycinane na folii polimerowej ploterowo znaki, są dużo tańsze niż pełny zadruk na folii wylewanej. Skutreczność reklamy natomiast bardzo podobna!

Folia okienna OWV

Na okna najczęściej wykorzystywana jest folia One Way Vision (siatka), która nie ogranicza widoczności od wewnątrz pojazdu. Może być stosowana jako reklama wyłączna lub uzupełnienie całościowego oklejenia samochodu.

Mobilnie na długo

Mobilna, dynamiczna reklama Twojej firmy w dużym formacie! Niech Twoja marka będzie rozpoznawalna! Wystarczy chwytliwy slogan lub unikatowa grafika i mobilna reklama dociera do jak największej liczby odbiorców na drodze.

GWARANCJA

Każdy Klient otrzymuje gwarancję na reklamę umieszczoną przez nas na aucie. Dzięki naszej bazie danych i pełnej dokumentacji zleceń, w razie kolizji, jesteśmy w stanie odtworzyć i uzupełnić dowolny fragment reklamy.