WROCLAW | Polska
+48 500 600 410


O nas

Nasze certyfikaty

DAWNO, DAWNO TEMU…

Pomysł stworzenia luksusowej marki usług Automotive powstał w 2006 roku. Wtedy właśnie dwóch pasjonatów motoryzacji postanowiło związać się na zawsze z czterema kółkami. Założycielom spółki Wrapster (wcześniej Wrap-Car) zależało na tym, żeby utworzyć unikalną na rynku markę, która będzie połączeniem oryginalnych pomysłów i solidnego wykonania usług. I… chyba się udało!

Nie było łatwo, to był bardzo intensywny okres w ich historii - pracowali w pocie czoła, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, poszerzając swoje umiejętności - wszystko po to, aby spełniać Wasze oczekiwania jeszcze lepiej i jeszcze solidniej. Zdobyte po drodze certyfikaty (między innymi certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie pod nr R43-0651- ICiMB), świadectwa i tytuły (3M Endorsed Graphic Installer) są efektem tej ciężkiej pracy.

Od 2011 roku mamy przyjemność pracować już pod marką Wrap-Car, z siedzibą i pracownią we Wrocławiu. Tutaj swobodnie możemy oddać się naszej pasji – samochody dla nas to nie tylko praca, ale i coś, co kochamy! Mimo wielu lat doświadczenia ciągle stawiamy czoła nowym wyzwaniom i nie wahamy się też „iść krok przed konkurencją” podejmując ciężkie, nierzadko nietypowe zlecenia wymagające kreatywności i oderwania się od typowo przyjętych schematów.

Od 2011 roku pracowali pod marką Wrap-Car, która to w 2017 roku przekształciła się we Wrapster.

Co ich wyróżnia?

 • Może to, że nie boją się wyzwań i podejmowania nietypowych zleceń (jak choćby montaż folii na wysokościach/innowacyjny sposób na poradzenie sobie z szybą pod spojlerem w modelach UFO/oklejanie nietypowych zaokrąglonych jednym kawałkiem folii)?
 • Może to, że spółka istnieje po to, by odpowiadać na Wasze motoryzacyjne problemy?
 • Może to, że to co robią jest ich największą pasją?
 • Może to, że pomimo lat doświadczenia nadal są głodni wiedzy i stale poszerzają swoje umiejętności i zdobywają kwalifikacje?
 • Może to, że do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i liczy się dla nich, żeby było “po Waszemu” ? ;)
 • Może to, że ZAWSZE wykonują swoją pracę na 100% - bez względu na to, jak duże i skomplikowane są Wasze potrzeby i jaki nakład czasu pracy muszą temu poświęcić?
 • JESTEŚMY DLA WAS!

  Dla Was i dzięki Wam! Od początku istnienia spółki nieustannie się rozwijamy, aby jeszcze sprawniej i lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oklejamy Wasze samochody i przyciemniamy w nich szyby, wykorzystując specjalistyczny sprzęt i najnowocześniejsze technologie, a materiały na jakich bazujemy, to produkty renomowanych światowych marek takich jak: 3M, LLumar, Avery.

  Zaufajcie nam, a zyskacie:

  Realizację nawet najtrudniejszych zadań oraz pewność, że zlecenie zostanie wykonane solidnie i profesjonalnie w 100%, a Wy wyjdziecie od nas UŚMIECHNIĘCI !!! :)

  Najlepszym świadectwem jakości naszych usług jest Wasze zadowolenie.