Jedyne takie BMW w złocie

IMG_0850

Od zawsze złoto kojarzyło się z bogactwem, ale żeby zaraz auto było złote? Czemu nie. Spełniamy czasem najdziwniejsze zachcianki naszych Klientów. Tak było również w tym przypadku. Mieliśmy okazję okleić BMW X6 w Złoty Chrom od Avery. Nie było osoby która nie zwróciłaby uwagi na tak wystylizowaną “beemkę”. X6 brało udział w teledysku “Złota Fala” Lil Masti.

Na auto poszła rolka jednej z najdroższych folii na rynku Gold Chrome Avery, gdzie koszty samego materiału przekraczają kwotę 10’000 złotych. Nie dość że folia jest droga, to jej aplikacja jest niezwykle trudna, o czym można się przekonać w naszym #WrapLife. W naszym odcinku również zobaczysz jak zareagowała Lil Masti podczas odbioru auta.

Warto zaznaczyć że auto zobaczyło kilka milionów internautów na YouTube w łącznie 3 filmach. Jak celebrytka powiedziała w komentarzu pod naszym filmem “Reakcja ludzi na ulicach BEZCENNA! Dzięki kochani, przekozak! ?❤️?”. Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wyglądało nagrywanie teledysku z udziałem naszej “beemkowej” gwiazdy, zobaczcie film poniżej.

W tym miejscu chcemy podziękować Anieli za świetną realizację i tak odważny projekt. Również dziękujemy firmie Clair Paweł Witkowski za wypolerowanie już oklejonego auta oraz jego zabezpieczenie.