WROCLAW | Polska
+48 500 600 410


Folie przeciwsłoneczne

Skuteczne obniżenie temperatury w pomieszczeniu za jak najmniejsze pieniądze? Teraz to możliwe!

Nie tylko witryny sklepowe, powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne, oraz biura są narażone na nadmierne nagrzewanie się. Podobnie wygląda sytuacja w mieszkaniach - słońce nie tylko podnosi temperaturę w pomieszczeniach ale również wpływa na blaknięcie przedmiotów w mieszkaniu.

Optymalnym rozwiązaniem jest montaż folii przeciwsłonecznych. Folie LLumar to najwyższej klasy folie refleksyjne, które odbijają promieniowanie słoneczne, co pozwala uzyskać obniżenie temperatury pomieszczenia nawet o 10-15°C (!). Dzięki temu, że są montowane od zewnątrz, odbijają promienie słońca, zanim te dotrą do szyby. Latem redukują nagrzewanie i transmisję UV, zimą natomiast stanowią warstwę izolacyjną, która zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu, a więc pozwala zaoszczędzić na ocieplaniu budynku. Folia lustrzana łączy w sobie dwie funkcje: chroni prywatność, a ponadto skutecznie obniża temperaturę wewnątrz pomieszczenia.

W ofercie posiadamy również folię LLumar Helios 80. Jest to rewolucyjny produkt na rynku folii przeciwsłonecznych: folia o odcieniu błękitnym, w bardzo jasnej tonacji. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą uniknąć efektu powierzchni lustrzanej na szybie. Helios 80 pozwala na skuteczną redukcję promieni słonecznych - w 45%! Wygląd szyby pozostaje bez zmian, a temperatura w pomieszczeniu jest dużo niższa.

Koszty instalacji folii są jednorazowe i nie generują żadnych dodatkowych kosztów przez lata. Co więcej, ze względu na usprawnienia działania systemów klimatyzacyjnych w wielu obiektach, inwestycja w folie przeciwsłoneczne zwraca się przeważnie w niecałe 2 lata.

Folia THE 80 BL

Ta specjalna folia została zaprojektowana i przygotowana z myślą by oferować możliwie jak największy poziom redukcji temperatury przy jednoczesnym zachowaniu jasności i przejrzystości pomieszczeń porównywalnym do tego oferowanego przez zwykłe, nieofoliowane okna.

Folie refleksyjne RHE

Folie z serii RHE dzięki kombinacji materiałów, z których są przygotowane i bardzo wysokich parametrów technicznych oferują nieporównywalną oraz bezkompromisową redukcję całkowitej energii słonecznej na poziomie nawet do 90%.

Folie neutralne NHE

Produkty z grupy NHE zostały opracowane w technologii oferującej zbliżony do „naturalnego” widok przez szybę. Barwa światła wpadającego do pomieszczenia jest "ciepła". Na zewnątrz folie w mniejszym stopniu tworzą efekt lustra.

Folie neutralne wewnętrzne N

Ze względu na swój niepowtarzalnie subtelny i „ciepły” odcień folie N poprawiają bezpośredni efekt wizualny praktycznie każdej powierzchni szklanej – zarówno małej jak i dużej – jednocześnie nie powodując zaciemnienia pomieszczeń.

-->